Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
aktualizováno: 22.05.2015 13:53:10 

SAAB autoopravna Chyše

Akce srazy

 dne 27.6.2009 se konal další SAAB sraz v Chyši. Po nepříliš vydařeném startu v zámeckém pivovaru, kde byla neochotná a pomalejší obsluha, se smečka sobů vydala na oběd do nedalekých Plas.  Zde jsme se opravdu výborně najedli, popili a popovídali v příjemném prostředí restaurace "Rudolf II". Po výtečném obědě a točené zmrlině jsme se opět vydali do Chyše za naším opravářem panem Šmídlem, který nakonec bohužel nedorazil :-) . Byl to menší, ale znovu velmi příjemný sraz skalních příznivců značka Saab.

                     

                           

                   

               

 

dne 4.4.2009 se konal v Chyši druhý sraz příznivců značky SAAB. Předsraz pro plzeňské byl před hostincem u Krystlů, odkud se společně vyrazilo do Chyše. Po vystavení a vyfotografování sobů na náměstí v Chyši jsme se naobědvali v zámeckém pivovaru. Následovala procházka zámeckým parkem, po které vyrazila smečka všech osmi Saabů na Rabštejn. Zde se dále diskutovalo a slavilo - někteří až do druhého dne. Ten kdo zůstal, říká, že to byla prima akce. Sestkání saabistů přálo slunečné počasí, vynikající nálada a na malé město Chyše "velká" účast skvělých lidí. Velké díky patří Švajkům (Pralince a Davidovi), kteří sraz vymysleli a zorganizovali. Budeme se těšit na další akce.

více fotek naleznete na :      

Tomik "Saabista" : http://saabista.rajce.idnes.cz/Saab_sraz_Chyse_II_4.4.2009/

Sudomil : http://sudomil.rajce.idnes.cz/SAAB_Chyse_II/

digious : http://digious.rajce.idnes.cz/sraazik_chyse/

 

 

  

 

dne 24.1.2009  se konal první malý SAAB sraz v Chyši na náměstí. Okoukli jsme své miláčky a poseděli v zámecké restauraci, kde jsme si popovídali. Malý, ale přesto velmi příjemný sraz fandů této značky.

více fotek naleznete na : sudomil.rajce.idnes.cz/SAAB_srazek_Chyse/

  

 

   

 

 

TOPlist